VIRGO OHC 33W

VIRGO OHC 33W

EPISTAR SMD

0W

mocy

0K

lumenów

0K

godzin

Oprawy liniowe nowej generacji

VIRGO OHC to nowoczesne oprawy liniowe zastępujące wysłużone lampy ze świetlówkami 2x36W oraz 2x58W. 
Technologia LED gwarantuje znaczne obniżenie zużycia energii przy jednoczesnej poprawie jakości oświetlenia i ponad 10-cio krotnie większej trwałości. Źródła światła iTOled pozbawione są groźnego dla wzroku efektu migotania, a wysoki współczynnik oddawania barw (CRI) zwiększa precyzję i komfort widzenia. Certyfikat szczelności obudowy IP65 zapewnia niezawodność w każdych warunkach.

Wysokiej klasy LED i układ zasilający zapewnia wysoką wydajność świetlną - ma to bezpośredni wpływ na jak najniższe zużycie energii w porównaniu nie tylko do klasycznych źródeł światła, ale również do niskiej klasy opraw LED występujących na rynku. W pełni aluminiowy korpus oprawy ma nieporównywalnie lepsze parametry odprowadzania ciepła niż większość opraw liniowych na rynku, które wykonano z tworzyw sztucznych - ma to bezpośredni wpływ na trwałość i niezawodność układu LED.
Atest PZH pozwala na zastosowanie opraw w obiektach służby zdrowia (również w szpitalach) oraz w obiektach przemysłu spożywczego w tym produkcji i przechowywania żywności.
 
Moc i wymiary: 33W, 1200mm
Wydajność świetlna: 100 lm/W (klosz mleczny)
Strumień świetlny: 3300lm
Temp. barwowa: 3000K, 6000K
CRI: >80, kąt świecenia: 160 stopni
Obudowa: Aluminium, PVC
Klasa szczelności - IP65
Napięcie znam. - 230V AC / 50-60Hz 
Temp. pracy: od -40 do +50 st. C
Żywotność LED: >50000h
 
Pliki fotometryczne opraw ORION dostępne w dziale DO POBRANIA.

Wróć