QUAD emergency 45W

QUAD emergency 45W

EPISTAR SMD   |    emergency
Jedna lampa - wiele możliwości

Nowoczesna technologia colorSHIFT zastosowana w panelach QUAD pozwala zmieniać temperaturę barwową światła w zależności od potrzeb - ciepła barwa zapewnia nastrojowe, przyjazne wypoczywaniu wnętrza, podczas gdy barwa zimna jest najlepsza do pracy i zwiększa szczegółowość widzenia. Barwa neutralna to doskonałe odwzorowanie barw i najwyższa wydajność świetlna. Sterowanie odbywa się w prosty sposób za pomocą klasycznego włącznika światła.

Model QUAD CS Remote wyposażono dodatkowo w pilot zdalnego sterowania pozwalający nie tylko zmieniać barwę światła, ale również jego jasność. Za pomocą jednego pilota można sterować jednocześnie aż 80-cioma panelami podzielonymi na 2 grupy.

Dla architektów i projektantów stworzyliśmy specjalną serię QUAD precision - specjalna technologia całkowicie eliminuje męczące wzrok migotanie światła, a wysokie CRI oraz temperatura barwowa RealDay 4000K zapewniają realistyczny wygląd oświetlonych powierzchni.

Panel QUAD emergency to idealne rozwiązanie w obiektach, gdzie nie można pozwolić na nagły brak oświetlenia w przypadku awarii linii energetycznej - posiada moduł awaryjny wystarczający na nieprzerwane świecenie przez 3 godziny po utracie zasilania.

Atest PZH pozwala na zastosowanie opraw w obiektach służby zdrowia (również w szpitalach) oraz w obiektach przemysłu spożywczego w tym produkcji i przechowywania żywności.
 
Dołączony akumulator pozwala na 3h świecenia po utracie lub awarii zasilania.
Moc: 45W 
Wydajność świetlna: 90 lm/W (klosz mleczny)
Strumień świetlny: 4050lm
Temp. barwowa: 4000K
CRI: >85
Kąt świecenia: 140 stopni
Obudowa: Aluminium, PVC
Klasa szczelności - IP44
Napięcie znam. - 100-277V AC / 50-60Hz, 
Temp. pracy: od -20 do +50 st. C
Żywotność LED: >50000h
Wymiary: 595x595x9mm (dla sufitów kasetonowych)
Dostępne na zamówienie inne wymiary i moce.
 
Pliki fotometryczne opraw QUAD dostępne w dziale DO POBRANIA.
Wróć